Állásajánlat és szakorvos képzés

Állásajánlatok:

Nővér állás Székesfehérvár: (2024. január)

Székesfehérvári magán foglalkozás-egészségügyi rendelőnkbe keresünk OKJ

végzettséggel rendelkező nővért teljes munkaidőbe, főleg hétköznap nappali
munkarendbe, de időnként hétvégi és éjszakai munkavégzésre is szükség lehet.
Amit nyújtani tudunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Összetartó, jó csapat
  • Szabad ünnepnapok

Elvárásaink:

  • Ápoló OKJ 54 vagy OKJ 55, vagy diplomás ápoló végzettség
  • Precíz és pontos munkavégzés
  • Magas színvonalú szakmai munka iránti elkötelezettség

Előnyben részesítjük:

  • Ha van sürgősségi ellátásban szerzett tapasztalat
  • Excel ismeret

A fényképpel ellátott önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük eljuttatni:
info@uzemorvosunk.hu

Ápoló állás Székesfehérvár:

Csapatunk dinamikusan fejlődik, így folyamatosan fogadjuk új munkatársak jelentkezését: info@uzemorvosunk.hu  e-mail címen!

Orvos álláshirdetés Székesfehérvár:

Háziorvosi szakorvosi rezidens képzés akkreditált képzőhelyen Székesfehérváron:

Háziorvosi rezidens képzésre jelentkező leendő kolléga számára kínálunk állás lehetőséget akkreditált képzőhelyünkön.

A felnőtt háziorvosi körzet 15 kilométeren belül található Székesfehérvártól.

Érdeklődni 20/9886-355 telefonszámon lehet.

Folalkozás-egészségügyi szakorvosi rezidens képzés akkreditált képzőhelyen Székesfehérváron:

Foglalkozás-egészségügyi szakorvosi rezidens képzésre jelentkező, vagy Foglalkozás-egészségügyi szakorvos kolléga számára kínálunk állás lehetőséget szakrendelőnkben, mely egyben  akkreditált képzőhelyként is működik.

A Foglalkozás -egészségügyi szakrendelő Székesfehérváron található.

Amennyiben érdeklődik tevékenységünk iránt küldje el szakmai önéletrajzát az info@uzemorvosunk.hu e-mail címre!